Rock The Range Festival wykorzystał największy system GEO T... w historii?

Logic Systems jest firmą odpowiedzialną z nagłośnienie i oświetlenie ROTR od samego początku. Firma była świadkiem wzrostu Festiwalu od koncertu organizowanego przez lokalną rozgłośnię radiową do imprezy o skali krajowej w przeciągu zaledwie kilku lat. W tegorocznej edycji imprezy wzięło udział prawie 100,000 fanów muzyki rockowej. Odbyła się ona na Collumbus Crew Soccer Stadium, a wśród zespołów, które wzięły w niej udział znajdowały się Sevendust, Theory of a Deadman, Puddle of Mudd, Drowning Pool, 3 Days Grace, Deftones, Apocolyptica, 5 Finger Death Punch, Slash, Seether, Godsmack, Rob Zombie i Limp Bizkit.
W tym roku system nagłośnieniowy zaprojektowany został, by zapewnić równą głośność na odległości do 140 metrów od sceny. Średnie SPL znajdowało się w przedziale od 115 do 120 db, z maksymalnym SPL wynoszącym 124db.
“Jakość dźwięku i ogólna wydajność systemu były po prostu oszałamiające!”, mówi Chip Self, Prezes Logic Systems Sound & Lighting, Inc. “Dosłownie wszyscy nagłośnieniowcy zespołów byli pod dużym wrażeniem systemu. Dowodem na to może być fakt, że większość z nich nie zmieniała w ogóle EQ systemu, lub robili to w minimalnym stopniu".
Oprócz dwóch 36 częściowych (sic!) systemów GEO T, Logic Systems wykorzystało 24 subbasy NEXO CD-18, 20 procesorów NX242 i dwie cyfrowe konsole audio Yamaha PM5D-RH."

 

 


 

Powrót do strony głównej >>


Home    Produkty    Do pobrania    Instalacje    Kontakt
Copyright © 2010 Lauda Audio