Najnowsza edycja serii Ray Sub Technology od NEXO

W grudniu 2007 r., technologia NEXO Ray Sub z modelem RS15 ustanowiła nowe standardy we wszechstronności subwooferów. RS15 okazał się wówczas odpowiadać szerokiemu wachlarzowi zastosowań, świetnie sprawdzał się zarówno na trasach jak i stałych instalacjach. W związku z tym firma NEXO zdecydowała, że nadszedł czas, aby wprowadzić na rynek kontynuację tej wszechstronności i technologii. Tym razem jednak na większą skalę. Dlatego z dumą prezentujemy Państwu subwoofer 2x 18'' nowej generacji- RS18.

Seria RS18 została opracowana z zamiarem zapewnienia kompaktowych, ale bardzo skutecznych subwooferów 2x18 ". Mogą one pracować w dwóch trybach: w trybie omni lub w trybie kardioidalnym. Dostępne są w 4 różnych wersjach, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa propozycje oraz potrzeby rynku.

 


Te 4 wersje to:
RS18-CI: RS18  Wersja instalacyjna, Carpet 
RS18-CP: RS18 Wersja instalacyjna, malowana
RS18-CT: RS18 Wersja Touring,  Carpet
RS18-PT: RS18 Wersja Touring, malowana 

Różnica pomiędzy wersją touring i instalacyjną polega wyłącznie na dołączonych uchwytach. Standardowo, do wersji RS18 touring będą dołączone uchwyty. System wieszania będzie dostępny jako dodatkowa, płatna opcja.

Zgodnie z zamysłem technologii Sub Ray, RS18 został opracowany w taki sposób, aby można było używać go w połączeniu z szeroką gamą produktów NEXO- od GEO T aż do PS15. 
Ponadto, aby jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność RS18, na jego boku zamieszczono specjalne miejsce montażu (Top Hat), aby można było używać subwoofera w trybie pionowym, podczas gdy istnieją pewne ograniczenia jeśli chodzi o przestrzeń pomieszczenia.

Rekomendowana moc wzmacniacza w trybie omni to od 3500 do 8000 watów przy 4Ω, a w trybie kardioidalnym powinna wynosić od 1750 do 4000 watów przy 8Ω dla kanału. ( W tym trybie każdy głośnik zasilany jest osobno)Home    Produkty    Do pobrania    Instalacje    Kontakt
Copyright © 2010 Lauda Audio