NEXO i Yamaha nagłośnieniem koncertu 103.5 KISS FM 'Fantanbuloso'

W chicagowskiej Allstate Arena odbył się koncert organizowany przez Live Nation i 103.5 KISS FM, pod nazwą ‘Fantanbuloso’. Na scenie zobaczyć można było takie gwiazdy, jak Ludacris, Ke$ha, Jay Sean, Trey Songz, Kevin Rudolf, Jason Derulo, B.o.B oraz Orianthi. Limitowana do 14,000 liczba miejsc bardzo szybko została wykupiona.

Firma nagłaśniająca koncert, zaopatrzyła pomieszczenie w 72 kolumny NEXO GEO T podwieszone w czterech miejscach oraz w 28 subwooferów CD18, które umieszczone zostały pod sceną. Monitory sceniczne również składały się z produktów NEXO, a dokładnie z kilku kolumn PS15 wzmacnianych Alphami na bokach. Rewelacyjne kolumny PS10 także znalazły się na scenie zapewniając dobrą słyszalność tancerzom biorącym udział w koncertach. Całkowita moc systemu osiągnęła 300,000 watów, napędzanych przez końcówki mocy Camco V6, Camco 200V oraz Yamahę PC9501N i NEXO NX242. Końcówki mocy NEXO NX4X4 zaopatrzone w zintegrowane kontrolery, zostały użyte do obsługi subwooferów.

Wśród konsolet można było znaleźć Yamahę PM5D-RH obsługującą przody (oraz monitory), a także Yamahę M7CL, która odpowiedzialna była wyłącznie za monitory.

Powrót do strony głównej >>
Home    Produkty    Do pobrania    Instalacje    Kontakt
Copyright © 2010 Lauda Audio